Das WeltAuto – skup i sprzedaż samochodów używanych.

12-12-2018 13:57

SKUP


Pomagamy, skupujemy i... sprzedajemy. Gdy zdecydujesz się na zmianę auta, nie musisz szukać kupca na swój obecny samochód. Nie trać czasu na portalach aukcyjnych. Samochód w Das WeltAuto sprzedasz szybciej, bezpieczniej i bez żadnych problemów. Bezpłatnie sprawdzimy stan techniczny Twojego samochodu, wycenimy i zaoferujemy Ci kwotę odpowiadającą rzeczywistej wartości twojego auta. Wszystkie formalności związane ze sprzedażą samochodu załatwimy za Ciebie! Dodatkowo sprzedając swój samochód zyskasz do 3000 zł rabatu na zakup nowego SEAT-a!

W Das WeltAuto nie tylko kupisz, ale również sprzedasz auto. Nasza oferta jest konkurencyjna i opłacalna! Nie ważne co chcesz sprzedać Fiata, Skodę czy Mercedesa. Skupujemy samochody używane wszystkich marek i modeli. To się opłaca!

Dlaczego warto sprzedać samochód do Das WeltAuto? 

Bezpłatna wycena
Umów się na darmową wycenę Das WeltAuto podczas, której Twój samochód zostanie bezpłatnie sprawdzony i wyceniony. Następnie sam podejmujesz decyzję. Sprzedajesz od ręki bądź rezygnujesz z oferty bez ponoszenia kosztów.

Konkurencyjna oferta
Das WeltAuto to program, który ma maksymalnie uprościć i pomóc sprzedać Twój samochód w wyjątkowej ofercie odkupu. Przyjedź i sam przekonaj się, że możemy zaproponować Ci naprawdę korzystną ofertę! 

Bezproblemowa i szybka zapłata
Nasi specjaliści bezpłatnie wycenią Twoje auto, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż, pieniądze otrzymasz w przeciągu kilku dni.

Szybko i bezpiecznie
Sprzedając samochód w Das WeltAuto możesz być pewny bezproblemowej i bezpiecznej transakcji. Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie! Nie trać czasu!

Rabat do 5 000zł na zakup nowego SEAT-a
Korzystając z promocji "Korzystna Przesiadka" sprzedając nam auto, oprócz atrakcyjnej oferty odkupu na Twój samochód dodatkowo zyskujesz rabat do 5 000zł na zakup nowego SEAT-a w naszym salonie.

KONTAKT: 691 355 647


SPRZEDAŻ

Szukasz pewnego auta używanego? Nie szukaj. W Das WeltAuto SUCHY LAS znaleźliśmy dla Ciebie najlepsze samochody używane.
Jeśli chcesz bez obaw kupić używany samochód z pewnego źródła zacznij poszukiwania od oferty Das WeltAuto w Suchym Lesie. Każde auto w ofercie zostało wnikliwie sprawdzone pod względem jego historii i przebiegu oraz cechuje się doskonałym stanem technicznym potwierdzonym certyfikatem Das WeltAuto. 

Dlaczego warto kupić auto z programu Das WeltAuto?

Gwarancja
Samochody z programu Das WeltAuto objęte są co najmniej roczną gwarancją zapewniającą kompleksową obsługę w salonie i naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych.

Pewna historia i przebieg
Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane przez naszych specjalistów. Masz pewność, że interesujący Was pojazd jest wolny od wad, a jego historia i przebieg zostały dokładnie sprawdzone.

Sprawdzony stan techniczny
Każde oferowane auto w programie Das WeltAuto zostało wnikliwie sprawdzone w rygorystycznym teście, który obejmuje aż 117 punktów kontrolnych. Aby samochód został przyjęty do programu Das WeltAuto, wszelkie wykryte ewentualne usterki podczas testu muszą zostać usunięte przy użyciu oryginalnych części w autoryzowanym serwisie. Gwarantuje to najwyższą jakość oferowanych przez Das WeltAuto samochodów używanych.

Dedykowane opcje finansowania
Dzięki ścisłej współpracy z Volkswagen Bank, nie musisz obawiać się o swój budżet. Certyfikowane auto z gwarancją możesz kupisz również w atrakcyjnych formach finansowania oferowanych przez Volkswagen Bank. Dzięki temu wyższa cena oferowanych samochodów nie stanowi dla Ciebie problemu!

Samochód w rozliczeniu
W sytuacji, gdy jesteś zainteresowany nabyciem nowszego auta, możesz oddać stary samochód w rozliczeniu. Nasi specjaliści zaproponują za niego korzystną cenę. Dodatkowo otrzymasz rabat 3000 zł na zakup nowego modelu SEAT-a.

KONTAKT: 691 355 647